Atsauksmes

Secinājums - rokraksta analīze ir kā rentgens, kas parāda vispusīgu informāciju par cilvēku. Noslēpts nepaliek nekas. Tā ir lieliska informācija par sevi pašu un, ja ir zināšanas šajā jomā - arī par citiem cilvēkiem.
Indra Melbārde, NLP trenere

Analizējot manu rokrakstu neilgā laika sprīdī, mani pārņēma sajūta, ka vienalga, cik tu esi labs vai slikts, visu par tevi var pateikt pēc tā, kā tu raksti 32 burtus mūsu dzmtajā latviešu valodā. Un nav svarīgi kā es jūtos, bet ir svarīgi kā es to uzrakstu uz papīra. Papīrs pacieš daudz, bet zinošs cilvēks tev var palīdzēt atrast atbildes uz jautājumiem, kas tev liekas neizprotami. Katrs mēs esam savas laimes kalēji un kalsim (rakstīsim) burtus tā, lai tie maina mūsu likteņus tieši kā mēs to vēlamies.
Inga Grobiņa

Viss sākās ar to, ka netīšām izmēģināju rokraksta analīzes pakalpojumu Šveices institūtā. Biju pārsteigta par patiesībai tuvo rezultātu un vēlējos to salīdzināt vēl ar kādu speciālista atzinumu. Tā nu nonācu līdz mansrokraksts.lv - rezultāts bija vēl labāks, vairāk kā 90% sakritība. Pat nedaudz biedējoši, cik daudz par cilvēku šāda analīze var pateikt.
Ieteicu šo analīzi arī draugam Vācijā - un atkal ideāla sakritība, neskatoties uz to, ka teksts bija vācu valodā! Lai gan draugam visādi testi nesimpatizē, par šo viņš bija stāvā sajūsmā - iespējams, ka būs pat atklājis sevī pāris īpašības, kas pavērs jaunas iespējas karjerā. Paldies! Noteikti ieteikšu arī citiem draugiem!
Liga :)

Rokraksts ir mūsu spogulis, tas gadu gaitā mainās līdz ar mums, nedaudz pat līdz ar katru garastāvokļa svārstību. Vismaz man noteikti:). Tāpēc sākotnēji darba vajadzībām atrastā sevis analīzes iespēja - grafoloģija - liekas tik vilinoša, ka nu jau to dāvinu saviem draugiem. Tā teikt, ieskatam sevī "no malas", bet tādam ļoti trāpīgam un pat slavinošam. Jo mēs visi esam bērni, kuri gaida uzslavas un kādu apliecinājumu, ka mēs esam jauki, skaisti, pūkaini, mīļi, veiksmīgi... un tas redzams pat rokrakstā.
Sanita Heinsberga

Skatījos Tavu veikto rokraksta analīzi manai māsai un viņas vīram un gribu Tev izteikt komplimentu, ka pa šiem 3 ar pus gadiem (kopš tā tika veikta man) Tavs darbs ir krietni apaudzis ar pieredzi un pārliecību par to, ko dari! Tik ļoti, ka man vēlreiz gribas dzirdēt, ko par mani saka mans rokraksts?!
Olita

 

Panākumu burti veiksminiekiem
© Kārlis Šulcs 2006-2014. Visas tiesības aizsargātas.
Jaunākie labojumi 19.02.2010. Atsauksmes sūtīt autoram.