Rokraksta analīze

 Sākums | Par analīzi | Panākumi | Apmācība | Resursi | Kontakti | Atsauksmes

Sekss un rokraksts. Iekāre un mīlestība

Pa pasauli klejo doma, ka sekss ir svarīga cilvēka dzīves sastāvdaļa. Stāsta, ka esot svarīgi uzzināt partnera apzinātās un neapzinātās vēlmes šajā jomā. Un lūk, dažas vienkārši uzzināmas lietas no rokraksta.

Ja mazu burtu g un j apakšējiem lokiem ir harmoniska garuma un platuma attiecība, cilvēks ietur mēru seksuālās aktivitātēs. Prieki būs interesanti ilgu laiku, nebūs pārliekas uzmācības vai atsaluma. Seksa spēles tiks ierosinātas savā vietā un laikā.

Jo garāki, jo cilvēkam ir vairāk enerģijas, un tā prasās ārā. Noteikti vajadzīgas daudz un dažādas seksuālas aktivitātes. Jo loki platāki, jo vairāk fantāzijas šai jomā cilvēkam ir. Ar viņu nekad nebūs garlaicīgi. Patīk interesantas, neparastas un jaunas spēles. Ļoti prasošs, radošs un neremdināms.

Mazu burtu g un j apakšējie loki, kas līdzīgi trijstūriem, norāda uz tieksmi pēc alternatīvām seksuālām vēlmēm. Apzināti vai neapzināti cilvēks par tām interesējas un ir atvērts visam jaunajam šai virzienā. Sekss noteikti būs ar "pipariņu".

Šis ir parastais, mazais g burts, taču uzzīmēts līdzīgi mazajam q. Ja rokrakstā šādu asu smaiļu apakšējos lokos ir daudz, tas nozīmē, ka sekss būs izteikti agresīvs. Pat, ja cilvēks ne vārdos, ne darbos to neatzīst, tieksme uz agresiju ir un ar laiku tā sevi parādīs.

Ja gadās ieraudzīt kaut ko līdzīgu šādam mazajam g burtam, ziniet – aiz pieklājīgas ārienes slēpjas perversas tieksmes. Seksuālā apetīte var būt tik liela, ka dzimumdzīve ir ārpus normas.

Nepabeigti apakšējie loki norāda uz neapmierinātību attiecībās, fiziskajā nodarbinātībā vai seksuālajā jomā. Cilvēka dzīvē kaut kā trūkst.

Sekss – tas ir kaut kas tāds, kas beidzas. Patiesībā itin visam šajā dzīvē ir sākums, vidus un beigas, un pēdējais ir vistiešākais ciešanu cēlonis. Iznāk, ka viss ir vienas vienīgas ciešanas. Cilvēki raujas ārā no skumjām un intensīvi meklē nākamo laimes brīdi. Kaut kādā mērā tāda rīcība ir līdzīga narkomānijai – kad doza beidzas, ir slikti un jāmeklē nākamā.

Nebeidzamiem laimes meklējumiem ir iemesls un mēs neapzināti jūtam, ka ir ideāla labsajūta, ideāla mīlestība. Kad par to runājam, izsprūk vārdi "nebeidzams", "mūžīgs", "bezgalīgs". Jā, īsta mīlestība nekad nebeidzas, ar laiku tā arvien vairāk un vairāk pastiprinās, tā aptver visu un visus, tai nav izņēmumu. Un jā, šajā pasaulē kaut kas tāds skan pagalam nereāli.

Ja ir mīlestība uz skaistu ķermeni, tā ar laiku pāriet, jo ķermenis dabiski noveco, sāk slimot un galu galā nomirst. Turklāt mīlestība uz ķermeni ir ierobežota tikai uz to vienu, ne par kādu bezgalību nevar būt ne runas. Iznāk, ka mīlestība uz ķermeni – tā nav mīlestība šī vārda īstajā, skaistajā un tīrajā nozīmē, tā ir parasta iekāre. Mīlestība, kas beidzas, ir tikai iekāre.

Katram cilvēkam sirds apvidū ir dvēsele. Tā ir mūžīga un vienmēr laimīga. Tai nav nekāda sakara ar šo pasauli. Tā ilgojas atkal baudīt īstu mīlestību. Lūk, no kurienes mūsos rodas ilgas pēc kaut kā liela, balta un pūkaina! Ilgas pēc kāda, kas ir mūžam uzticīgs, netverami bagāts, neaprakstāmi skaists, visu varošs un izpilda ikvienu vēlēšanos. Kas tas ir?

 

Panākumu burti veiksminiekiem
© Kārlis Šulcs 2006-2014. Visas tiesības aizsargātas.
Jaunākie labojumi 14.07.2009. Atsauksmes sūtīt autoram.